
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE WIGILIJNE
Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy w Bukownie serdecznie zapraszają osoby samotne na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 13 grudnia o godzinie 9.30 przy Tężni w Bukownie. W programie spotkania przewidziano tradycyjne dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd, a przy specjalnie przygotowanym stole znajdą się specjały wigilijnej kuchni Łazanki z kapustą i grzybami.









